گزارشهمه

از مسكن مهر داريون چه خبر؟+گزارش تصويري

حدود 6 ماه از آن تاريخي مي گذرد كه كلنگ مسكن مهر داريون به زمين زده شد. آدرماه سال گذشته اسماعيلي بخشدار مركزي شيراز به داريون آمد تا كلنگ آغاز به كار و ساخت مسكن مهر در داريون به زمين زده شود.

اين كلنگ اما زده شد اما شروع به كار اين پروژه ظاهرا پيشرفت چنداني نداشته است.

سايت داريون نما جهت يادآوري مسوولين تصاويري از مراسم كلنگ زني مسكن مهر داريون(مربوط به آذرماه 90) را به نمايش مي گذارد با اين اميد و آرزو كه هر چه سريعتر اين پروژه عمراني به بهره برداري برسد.

 

 

 

 

برچسب ها

نوشته های مشابه

3 دیدگاه

  1. داریون نما باسلام عکسها مشاهده نشد ولی این پروژه هم مثل خیلی از کارهای دیگر شاید حداقل بیست سال طول بکشد

  2. آقایان مواظب باشند خدای ناکرده با احداث مسکن در زمین های مردم مسکن مهر را به مسکن کینه تبدیل نکنند چون این زمین های در نظر گرفته شده صاحب دارد و کسی که بدون رضایت مالکان آنها را غصب کند طبق نظر مراجع عالیقدر نمی تواند در آنها دخل و تصرف کند و نمازدر زمین غصبی باطل است ، صرف احداث مسکن مهر مجوز شرعی برای تصرف زمین های مردم نیست ، هیچکس در هر مقامی که باشد نمی تواند حرام خدا را حلال کند و این مسا له کوچکی نیست، همانطور که مساله وقفیت داریون پس از سالها حل نشده است . به هر حال مسولیت شرعی ان بر عهده متصرفان است و نباید با زور و اکراه زمین های مردم غصب شود، مگر می شود حتی برای مسجد که خانه خدا است زمینی را به زور تصرف کرد که بتوان برای ایجاد مسکن چنین کرد ؟از امام جمعه محترم منطقه داریون و روحانیون عزیز انتظار می رود مسائل شرعی آن را تشریح نمایند تا از وقوع یک مشکل شرعی جلو گیری شود.

  3. با توجه به اینکه روح اله افتخار از اعضای شورا باعث ایجاد تحولات بزرگی در منطقه شده است جای بسی تعجب است که چرا خبرنگار سایت داریون نما پیشنهادات و اظهارات ایشان را در خصوص مسائل مختلف در جلسات شورا انعکاس نمی دهد.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
بستن
بستن