اخبار

يوسف بذرافكن:نمي توانم جانشين دوست خوبم بهرام هوشيار باشم، او بايد در شورا بماند

در پي استعفاي بهرام هوشيار از عضويت در شوراي شهر داريون سايت داريون نما با يوسف بذرافكن گزينه اصلي جايگزيني هوشيار گفت و گويي كوتاه انجام داد.
به گزارش داريون نما يوسف بذرافكن گفت:وجود آقای هوشیار به عنوان نفر اول شورا و عضوی به تمام معنا متدین در شورای شهر لازم و ضروری است و آقای رییس نباید به هیچ عنوان این استعفا را بپذیرد.


وي افزود:اعتقاد دارم بهرام هوشيار بايد با تمام قوت و قدرت تا پایان دوره سوم شورا همچنان به خدمت خود ادامه دهد.
بذرافكن ادامه داد:،نبودن آقاي هوشيار در داریون عذر موجهی براي استعفا نیست چون از اعضای شورا تنها دو نفر در داریون سکونت دارند .
وي اظهار داشت:هر چند حقیر بر اساس آمار رسمی آراء، فقط با یک رای کمتر هم اکنون عضو علی البدل شورا هستم اما دوست ندارم که جانشین دوست و همکار عزیزم آقای هوشیار باشم و ترجیح می دهم سر نوشت ترکیب جدید شورا را در انتخابات سال 91به آراء مردم بسپاریم . چون کار کردن در شورایي که آخرین ماه های خدمت خود را سپری می کند کار بسیار دشوار و شاید محال باشد و نمی توان انتظارات مردم را بر آورده کرد و اقدام اساسی و مهمی را انجام داد.
بذرافكن در پايان گفت: امیداوارم آقای هوشیار همچنان هوشیارانه از حقوق مردم دفاع کند و همچنان در شورا بماند.

5 دیدگاه

  1. من هم با استفاء آقای هوشیار مخالفم . داریون نما باید از آقای هوشیار حمایت کند .

    1. داريون نما رسانه اي بي طرف است كه به انعكاس رويدادهاي مختلف مي پردازد. داريون نما نه طرفدار بهرام هوشيار و نه طرفدار يوسف بذرافكن و نه طرفدار هيج فرد و جناحي است. داريون نما طرفدار حق و مردم است.

  2. به نظر من اقای هوشیار کار درستی انجام دادند ونسبت به دورهای که نبودند ضامن هستند و با ید جوابگو باشند البته نه اقای هوشیار تنها بلکه ان اعضای شورا که در منطقه نیستند باید استعفا دهند ولی حالا که اخر خط هستند فرقی نمیکند

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا