اخبار

شرفی:همچنان اصرار دارم هوشیار در شورا بماند/یوسف بذرافکن از نیروهای خوب و دلسوز داریون است

بهرام هوشیار از نیروهای خوب،مومن و دلسوز است و بنده به عنوان رییس شورا اصرار دارم وی همچنان در شورای شهر داریون بماند.
ناصر شرفی رییس شورای اسلامی شهر داریون با ذکر مطلب فوق به داریون نما اظهار داشت: بنده استعفای کتبی بهرام هوشیار را دریافت نکرده ام و وی به صورت تلفنی مرا در جریان استعفایش قرار داد.
شرفی افزود:من به صورت جدی خواهان ادامه حضور بهرام هوشیار در شورای شهر هستم. و تنها در صورتی با استعفای وی موافقت می کنم که خودشان بنا به دلایل کاری نتوانند در شورا بمانند وبر استعفای خود اصرار ورزند.

رییس شورای اسلامی شهر داریون در ادامه گفت:اگر به هر دلیلی آقای هوشیار نتواند در شورا حضور پیدا کند،آقای یوسف بذرافکن که از نیروهای خوب،زحمت کش و دلسوز داریون هستند جایگزین خواهند شد.
وی با اشاره به این نکته که هنوز حدود یک سال و نیم تا پایان دوره اخیر شورای شهر باقی است ادامه داد: اعتقاد دارم یک سال و نیم فرصت مناسبی است و می توان خیلی کارها را با پی گیری انجام داد.
شرفی اظهار داشت:بسیاری از کارهای کلان داریون مانند تبدیل به بخش،چمن کاری زمین ورزشی و… به مراحل خوبی رسیده و با پی گیری های بیشتر می توان آنها را به نتیجه رساند.
رییس شورای اسلامی شهر داریون گفت: تا زمانی که آقای هوشیار در داریون اقامت داشتند و همچنین مسوولیت فعلی(امورتربیتی ناحیه 4 شیراز) را نداشتند پی گیری های خوبی در تمام زمینه ها داشتیم اما از وقتی وی به شیراز نقل مکان کرد و مسوولیت جدید را پذیرفت می توانم بگویم دست تنها شدم.
وی در پایان با تاکیید بر این نکته که با هیچ کس از جمله آقای یوسف بذرافکن مشکلی ندارد افزود: آرزو می کنم اگر وی به شورای شهر آمد بتوانیم با یکدیگر گام های مهمی در سطح کلان برای شهر داریون برداریم.

8 دیدگاه

  1. واقعا اقای هوشیار انسان بسیار مومن زحمتکش و دلسوزی هستند که امیدواریم در شورا بمانند

  2. دوست عزیزم جناب یا خانم ردیاب بایدم با طعنه نوشت.واژه دست تنها اصلا صحیح نیست. پس زحمات بقیه اعضا چی میشه؟

    1. محمد جان ممنون كه به نظر من جواب دادي نظر شما برايم محترم است ولي عزيزم تو مو مي بيني ومن پيچش مو.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا