منهاي داريون

بخش جديد داريون نما؛منهاي داريون/وقتي دل سنگ هم آب مي شود…

“منهاي داريون” جديدترين بخش سايت داريون نماست. در اين ستون عكسها و مطالب متنوعي در موضوعات مختلف استفاده خواهد شد كه البته ارتباطي به منطقه داريون نخواهد داشت.
اين بخش به پيشنهاد كاربران داريون نما جهت تنوع بخشيدن به مطلب سايت راه اندازي شده و سعي مي كنيم هر روز در اين بخش مطلب تازه اي منتشر كنيم.

رژيم غاصب صهيونيستي همچنان به جنايت هاي خود در سرزمين اشغالي ادامه مي دهد.

5 دیدگاه

  1. خداوکیلی با دیدن این عکس توی دل آدم بلوای میشه وصف ناشدنی .لعنت به هرکسی که باعث وبانی کشته شدن کودکان در هرکجای این کره خاکی میشه.البته بهتر بود که همزمان با افتتاح این ستون یه لبخند بر لب بینندگان سایت می نشاندید.بازم تشکر

  2. سلام علیکم بخش جدید را اگر بعلاوه داریون نام بگذارید بهتر است ،اما خواهش می کنم صحنه های دلخراش را نگذارید همانطور که عکس بدن بی سر شهید سلطانی را به پیشنهاد تعدادی از کاربران حذف کردید

  3. دیدن یک کودک به این شکل دل همه را بدرد می آورد لطفا حذفش کنید یا حداقل صورت شطرنجی شود در سایتهای دیگر معمولا تصاویر اینچنینی علامت هشدار یا گروه سنی دارد و با توجه به اینکه کاربران داریون نما از کلیه سنین می باشند لطفا حذفش کنید……….

  4. از داریون نما خواهش میکنم عکسهای اینچنینی را به هیچ عنوان نگذارد الان چند روز هست که دختر من این عکس را دیده و اعصاب و روحیه اش خراب شده است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا