اخبار

شرفي:افزايش كرايه ها خودسرانه است|بهرام هوشيار به شورا باز مي گردد

خبرنگار:مجتبي ظهرابي|

طی یکی دو روز گذشته متوجه شدیم که نرخ کرایه تاکسی بین شهری داریون –شیراز نزدیک به ۳۰۰تومان افزوده شده است.
به گزارش داریون نما ناصر شرفی رییس شورای اسلامی شهر داریون این مورد را کاملا خود سرانه وبدون هماهنگی اعلام کرد وافزود :هیچ گونه مکاتبه ویا حتی تماس تلفنی در مورد افزایش نرخ کرایه تاکسی های شیراز -داریون از هیچ سازمانی یا شخصی با شورای شهر داریون انجام نشده است و این افزایش کاملا خودسرانه وغیر قانونی است.

وی در ادامه درپاسخ به سوال خبرنگار داریون نما مبنی بر حضور یا عدم حضور یوسف بذرافکن در شورای شهر داریون گفت:تا کنون جوابی در پاسخ به نامه های شورای داریون از جانب وی واصل نشده است واین دلیل بر عدم موافقت وی برای حضور در شورای اسلامی داریون خواهد بود.
شرفی دراین خصوص افزود :صحبتهایی نیز با بهرام هوشیار انجام شده است که احتمال بازگشت وی به شورا نیز وجود دارد و.ما منتظر جواب قطعی وی هستیم.
رییس شورای اسلامی شهر داریون در خصوص غیبت روح اله افتخار در جلسات اخیر شورا گفت:با صحبتهایي انجام شده وی نیز در جلسات آتی شورا حضور خواهد یافت و گرفتاریهای وی در دانشگاه آزاد داریون و همزمان بودن جلسات شورا با ساعات کار دانشگاه را علت اصلی غیبت وی عنوان نمود.

نوشته های مشابه

3 دیدگاه

  1. چی شد که آقای هوشیار از شورا رفت؟حالا چی شده که میخواد برگرده؟اصلا مگه میشه از کسی شورا خارج شده و این مساله در بخشداری تایید شده میتونه برگرده؟غیر از اینه که بوجود آوردن این مسائل فقط برای هدر دادن چند ماه آخر شوراست؟

  2. سلام. امیدواریم که آقای هوشیار هر چه سریعتر به شورا برگردد . چون واقعاً به وجودشان در این شورا نیاز است . در ضمن این دلایل برای عدم حضور آقای افتخار اصلاً توجیهی ندارد چون کلاس های دانشگاه آزاد داریون از ابتدا به همین شکل برگزار گردیده است و به نظر من دلایل دیگری باید وجود داشته باشد . البته ایشان اگر شرکت نکند فکر کنم بهتر و به صلاح مردم داریون باشد . چون شاید یکی از دلایل عدم حضور آقای هوشیار همین آقای افتخار باشد .

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا