گفت و گوهمه

درخشش بانوان كاراته كاي داريوني در مسابقات قهرماني كشور

خبرنگار:علي مختاري|

باشگاه ورزشی کیان در هفتمین دوره مسابقات قهرمانی کشور بانوان انجمن شوتوکان کاراته که در استان البرز برگزار شد ،خوش درخشید.

سوسن هارویی در گفت و گو با داریون نما افزود:در این مسابقات بیش از 500نفر شر کت کننده در رده های سنی نوجوانان تا بزرگسالان از استان های تهران ،فارس ،کرج ،قم و خراسان رضوی به میزبانی شهر کرج حضور داشتند .

وی در مورد سطح کیفی این دوره از مسابقات گفت : این مسابقات درسطح فنی و بسیار خوبی برگزار شد که در آن حریفان سرسختی از تیم های مختلف رو در روی ما قرار گرفتند که بچه ها با پشتکار و اقتدار توانستند آنها را شکست داده و چندین مدال طلا،نقره و برنز را کسب کنند.

ایستاده از سمت راست : کیمیا برزگر-صبامختاری -زهرا نعمتی -ساحل خشنود زاده -کیمیا مددپور -فاطمه باصری -المیرا زارع
نشسته از سمت راست :فرناز شرفی -اسما کشاورز-فاطمه اسدی-پریسا شجریان -حدیث شجریان-ایدا بهمن پور -مهرناز شرفی

وی اضافه کرد :از شهردار ،شواری شهر ،امام جمعه محترم ، مسئول ورزش و جوانان و آموزش و پرورش داریون ،و خانواده های این عزیزان که به نحوی با ما همکاری کرده تا این تیم را به مسابقات استانی و کشوری اعزام تشکر و قدردانی میکنیم .

گفتنی است در این مسابقات کیمیا مددپور ،اسماء کشاورز ،مهرناز شرفی، ،ساغر بذارفکن،پریسا شجریان وحدیث شجریا ن مقام های اول را از آن خود کردند.

سوسن هارویی مربی باشگاه کیان داریون

آیدا بهمن پور، فاطمه باصری ،فاطمه اسدی، فرناز شرفی ،سمیرا کاظمی ،فاطمه همتی و ساحل خشنود زاده سکوهای رتبه های مقام های دوم را کسب کردند.

نرگس کوچکی ،صبا مختاری ،زهرا بهمن پور، المیرا زارع ،کیمیا برزگر و زهرا نعمتی نیز به مقام های سوم این دوره از مسابقات را کسب کردند.

3 دیدگاه

    1. اول باعرض تشكراززحمات سركارخانم هاروئي براي تمام زحماتي كه تاكنون براي اين عزيزان كشيده اندوهمچنين آرزوي توفيق روزافزون براي ايشان وهنرجويانشان ازدست اندركاران سايت داريون نمانيزتشكرميكنم به جهت انعكاس چنين مواردي كه باعث ايجادانگيزه درديگران ميشود.خداقوت خسته نباشيد

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا