گزارشهمه

پیشرفت ساخت مسجدالقائم (عج)شهرداریون+گزارش تصویری

عکس و خبر:روح الله قربانی|

مسجد به عنوان جایگاه عبادت مسلمانان از مهمترین نهادهای جامعه اسلامی است و همواره در طول تاریخ اسلام نقش بنیادین و اصلی را ایفا کرده است که اهمیت و ضرورت نقش مسجد در ترویج فرهنگ دینداری و آموزه های دینی نیاز به مشارکت خیرین و دولت دارد.

اما ما شاید بارها از کوچه مسجدالقائم (ع) داریون گذشته باشیم بدون اینکه بدانیم مسجدی در این مکان در زمان نه چندان دور بنا بوده است اما الان به خواست خداوند و همت تعدادی از همشهریان شاهد بازسازی این مسجد هستیم و می بینیم هستند کسانی که اگر توانایی مالی جهت کمک به مسجد برخوردار نیستند اما روز جمعه را به عنوان کارگری امام زمان (عج) غنیمت شمرده و در ساخت مسجد مشارکت دارند.

6 دیدگاه

  1. خداوند برای هر کدام از آبادگران مساجد و کسانی که کمک مالی می نمایند خانهای در بهشت بسازد

  2. سلام یه سوال داشتم از هیئت امنا مسجد القائم دقیقا شهرداری چی کار کرده که نیاز به قدر دانی داشته باشه ؟ مگه خاکبرداری و… جزءوظایف شهرداری نیست؟ یا شاید هم من اشتباه میکنم اما…

  3. برادر جان مگر خبر نداری در داریون رسم است اگر کسی حتی سری هم تکان داد باید از او تشکر کرد وگرنه قهر می کند تا چه برسد به انجام وظیفه .

  4. از هم محلی ممنون ولی فکر میکنم داریون آدم های بی خیال زیادی داره وگرنه این وضع داریون نبود

  5. زنده باد روحیه جهادی . لطفا هر هفته در نماز جمعه اعلام کنید پول جمع کنید اگه مثلا خودم هفته اول و دوم و سوم به رگ غیرتم برنخوره هفته چهارم ده هزار تومان و میدم اینم خودش یک کیسه سیمان میشه قطره قطره جمع گردد وانگهی دریا شوددر زمن کمک جمع کردن برا کار خیر اونم مسجد خجالت کشیدن نداره

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا