گزارشهمه

منتظر دریافت اخبار خوش آموزشی برای منطقه داریون باشید

جلیل زارع|

اللهم أخرجنی من ظلمات الوهم و أکرمنی بنور الفهم اللهم افتح علینا أبواب رحمتک و انشر علینا خزائن علومک برحمتک یا أرحم الراحمین.

خدایا مرا بیرون آور از تاریکی های وهم، و به نور فهم گرامی بدار، خدایا درهای رحمتت را به روی ما بگشا، و خزانه های علومت را بر ما باز کن، به مهربانی است ای مهربان ترین مهربانان.
به نام خداوندی که نوجوانان باهوش و خلاق را به ما عطا کرده است.
سلام بر شما نوجوانان خوب زادگاهم منطقه ی داریون…


اغلب افرادی که در زندگی موفق تر از دیگران اند، دارای ویژگی های خاص هستند. آنها، زمانی که دیگران توجه نمی کنند، دقت می نمایند؛ زمانی که دیگران در حال استراحت هستند، فعالیت می کنند و مهم تر از همه، زمانی که مرحله ای از موفقیت را پشت سر می گذارند، آن را نردبانی برای صعود به فرصت ها و موفقیت های دیگر قرار می دهند. دوران مدرسه و کسب علم و دانش، از جمله دوران هایی است که فرد، نیاز بیش تری به مشاوره و راهنمایی دارد. مسلما برای رسیدن به سر منزل مقصود، این امر مهم باید به افراد متخصص و آگاه سپرده شود. بر همین اساس، بر آنیم تا به حول و قوه ی الهی، با استفاده از بهترین مشاوران آموزشی و برنامه ریزی منسجم، منظم و پویا، موجبات تقویت سطح علمی شما عزیزان ساکن منطقه داریون را فراهم سازیم.
بر همین اساس، از هفته ی سوم فروردین ماه سال 1392، طی تماس های مکرر با حجت الاسلام والمسلمین عزیزی امام جمعه محترم شهر داریون، پیرامون امر ضروری آموزش نوجوانان منطقه، مذاکراتی داشته و مقدماتی را فراهم آورده ایم که نهایتاً منجبر به جلسه ی روز چهارشنبه 18 اردیبهشت 92 شد.
در این جلسه که با حضور حاج آقا عزیزی امام جمعه محبوب داریون؛رضا رستمی متولی فرهنگ سرای گلهای باغ ایثار و حقیر(جلیل زارع) برگزار شد، ضمن گزارش اقدامات اولیه انجام شده، پیرامون یافتن راه کارهای مناسب آموزشی، بحث و بررسی به عمل آمد و نهایتا به این نتیجه رسیدیم که برای نیل به اهداف آموزشی، باید با یک آینده نگری دقیق به دنبال برنامه ریزی تغییر باشیم.

. . . و اما کلام آخر: ما تا این لحظه، با استعانت از الطاف قادر متعال و هدایت، پشتیبانی و همکاری تنگاتنگ امام جمعه ی محترم شهر داریون، موفق شده ایم مقدمات کار را برای یک برنامه ریزی آموزشی دقیق و مطمئن فراهم سازیم؛ که اگر عمری باقی باشد، در آینده ای بسیار نزدیک، شما را در جریان روند کار، قرار خوهیم داد.
حالا شما، دیدگاه هایتان را بفرمایید! ما سراپا گوشیم . . .

8 دیدگاه

 1. با سالم خدمت استاد بزرگوار
  جای تقدیر و تشکر دارد که شما چنین حرکت عظیمی را انجام داده اید و جای تاسف دارد که مسئولین پیگیرچنین موضوعی نبودند که الان در زمینه این کلاسهای اموزشی داریون باید تازه از صفر شروع و برنامه ریزی وهماهنگی لازم را با مسئولین انجام دهد. گفته دیشب شما مرا به فکر فرو برد، که گفتید برای اوردن کلاس های اموزشی به داریون لازم به حضور جلیل زارع نبود خود مسئولین میتوانستند این کار را قبلا انجام دهند.پیش خودم فکر کردم که شاید مسئولین دلسوز مردم نیستند وتعهدی ندارند ولی بعدش به خودم گفتم که بهتر است زود قضاوت نکنیم تا اینده موضوع روشن شود.
  مبینید عزیزان،استاد زارع از کجا بلند شده و امده داریون به خاطر خدمت به مردم زادگاهش، چرا شما مسئولین به فکر نیافتید وچنین حرکتی برای جوانان (که اینده این مرز بوم هستند ) انجام ندهید.فرمایش یکی از دوستان به من این بود که اگر دونفر مانند مرحوم کاشفی و استاد زارع در داریون بودنند مردم دیگر هیچ غصه ای نداشتند داریون تبدیل به گلستان میشد (البته جسارت نشود به همه مسئولین روی سخنم با کسانی هست که به فکر نیستند و منتظر هستند تا امکانت به مرور زمان و خود به خود به داریون تعلق گیرد)

 2. با تشکر از جناب آقای زارع-برنامه ای که در نظر دارید بسیار زیر بنایی و کارامد است وان شاالله با همکاری مدیران مدارس بخصوص در سطح دبیرستان و هنرستان شاهد جهش علمی و فرهنگی در سطح منطقه داریون باشیم .این حقیر نیز تا حد توان در جهت رسیدن به این مهم همکاری خواهم نمود با تشکر

 3. سلام راسپوتین عزیز… چشم. یکی دو روز صبر کنید اگه عمری باقی باشه برسم تهران توضیح جامعی خدمتتون عرض می کنم.

 4. سلا م اقای زارع عزیز
  انشااله که این امر هر چه زودتر تحقق یابد واقعا این یک نیاز برای مردم و بخصوص محصلین منطقه بود .این امور جزو اصول لازم میباشد .انشااله که در کنار ان امکانات دیگری هم بیاید واز اساتید مجرب استفاده شود و برنامه ریزی پایه ای انجام شود .در این امر ابتدا بایداز نظر تمام صاحبنظران و اقشار تحصیلکرده در حد امکان استفاده شود تا موفقیت بالا برود.خدا خیرتان بدهد انشااله که در این کار موفق باشید

 5. سلام بر کاربران محترم داریون نما… اگر عمری باقی باشد امشب شما عزیزان را در جریان اولین اخبار آموزشی قرار خواهم داد. اولین گام ایجاد موسسه علمی آموزشی رزمندگان- نمایندگی منطقه داریون در محل فرهنگسرای شهر داریون است.تسهیلات ویژه و باور نکردنی را برای نوجوانان عزیز منطقه داریون تدارک دیده ایم. نمایندگی انستیتو ایزایران و .. نیز از جمله گام های بعدی است.قرار ما همین امشب همراه با داریون نما.منتظر حضور پر رنگتان هستم. پویا و پایا باشید.

 6. سلام و درود بر شما رزمندگان اسلام
  مهمترین نیاز امروز پرورش نیروهای عالم و متعهد و فعال و حمایت از انها است که انشاء الله با همکاری امام جمعه محترم واقای بذرافکن و دیگر عزیزانبتوانید در این راه که راه انبیاء است موفق شوید

  1. سلام استاد.باز هم يك ابتكار و اقدام غافلگيرانه. مثل همان موقعها.با شناختي كه از جنابعالي دارم مطمئنم كه تا حصول نتيجه |پيگيريهاي بي وقفه اتان ادامه خواهد داشت. كاربران سايت از همين الان منتظر موفقيت هاي پي در پي باشند. تجربه شاگردي كردن در محضر استاد خستگي ناپذير اين را به من ميگويد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا