اخبارهمه

مسابقه داریون نما با جوایز ارزنده؛تا پایان خردادماه تمدید شد

یکی از اهداف پایگاه خبری –تحلیلی داریون نما -به عنوان اولین و تنها رسانه رسمی منطقه داریون، برگزاری مسابقات مختلف اطلاعات عمومی در زمینه های مختلف است.

به همین منظور به یاری خدا قصد داریم هر دو ماه یک بار چنین مسابقاتی را برگزار کنیم .

برای شرکت در این مسابقه اینجا کلیک کنید.

15 دیدگاه

 1. سلام بر کاربران داریون نما… آمار صندوق پستی داریون را نمی دانم ولی آمار ایمیل من که به انگشتان یک دست هم نمی رسد. توقع بیش از این از شما عزیزان داشتم. هر چند انجام وظیفه بوده است ولی لااقل به اندازه ی زحمتی که برای طراحی مسابقه کشیده شده است، حضورتان را به اثبات برسانید تا کس دیگری هم برای طرح مسابقه ی بعدی پیش قدم شود…. میدانم کتاب در دسترستان نبوده است ولی اولا جوینده یابنده است در ثانی بدون کتاب هم می شد پاسخ داد… حتی اگر مجبور می شدید فقط به نیمی از پرسش ها پاسخ دهید… هدف شرکت در مسابقه است نه برنده شدن… نمی دانم شاید هم افراد زیادی در مسابقه شرکت کرده باشند ولی برایشان راحت تر بوده است که پاسخ ها را در صندوق بیندازند…. یکی دیگر از مشکلات هم نبودن اینترنت در اختیار اکثر مردم داریون است. کاش کسانی پیدا می شدند هر کدام چند تایی پیرینت گرفته و بین بقیه توزیع می کردند… در هر صورت از همان عده ی قلیل هم ممنونم. موفق باشید عزیزان.

 2. سلام اقای زارع
  واقعا تعداد از انگشتان دست تجاوز نمیکند؟!!!!!
  یکی از علتهاش هم مشکل دسترسی به اینترنت هست
  ضمنا روش پاسخ دادن هم کمی سخت هست اگر جدولی تهیه شده بود که فقط علامت زده میشد خیلی بهتر میشد واحتمالا تاثیر بهتری داشت

 3. با عرض سلام خدمت استاد عزيز.من هل با نظر آقاي زارع موافقم.طريقه باسخ دادن كمي مشكل هست.و از انجايي ك تعداد زيادي از كاربران مثل من با كوشي به سايت سرك مي كشند باسخ دادن سخت تر شده.لطفا درصورت امكان نحوه باسخ دادن با علامت باشد.ممنون از زحمات جنابعالي.اجرك الله.

 4. جناب آقای زارع سلام
  اگر بشود کتابهای مسابقاتی که قرار است برگزار شود را به صورت pdfروی سایت گذاشت ،احتمالا استقبال بیشتری صورت می گیرد.در ضمن تعداد سوالات هم اگر کمتر باشد شاید کمی بهتر باشد. موفق باشید

  1. سلام جناب آقای مهری…. در مورد کتاب هیچ قولی نمی دهم. مگر اینکه آقای جلال بذرافکن با من همکاری کند که با اطلاع از ضیق وقت ایشان بعید به نظر می رسد، اما در مورد سوالات، اگر آقای داریون نما صلاح بدانند، می توانم تعدادشان را به سی سوال تقلیل بدهم. منتظر پاسخ داریون نما می مانیم.

 5. با سلام… از آقای داریون نما می خواهم که پاسخ گویی به مسابقه را یک ماه عقب بیندازند(تا آخر خرداد ماه). من هم اگر عمری باقی باشد، پاسخ نامه را در جدول مخصوص خود رسم و تکثیر نموده و به زودی در اختیار آقایان زارع قرار می دهم. زحمت توزیع بین افراد و اجر آن هم باشد برای این عزیزان.

  1. سلام داریون نما و شرمنده از حواس پرتی من… تازه متوجه شدم که دل به دل راه دارد و شما از اول هم پاسخ گویی را یک ماه تمدید کرده بودید و نمی دانم من چطور تیتر به این درشتی را ندیدم… گاهی اوقات ندیدن ها از واضح بودن هاست… باز هم ببخشید.

 6. سلام جناب آقای جلیل زارع
  آقا ما از هفته اول اردیبهشت که جواب سوالات را ارسال کردیم،چشم انتظار آخر ماه بودیم که جایزمون رو بگیریم.آخه چرا زمان تمدید شد نمیگید دانشگاه خرج داره؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
  جایزه ما رو بدید دوتا جایزه دیگه رو بذارید واسه یکماه دیگه!!!!!!!!!
  با این وضع مسابقات بعدی رو شرکت نمیکنیما!(قابل توجه آقای داریون نما)

  1. با سلام …قابل توجه طلبکار خوش خیال: چیزی به آخر خرداد ماه نمونده … ها….کمتر از ده روز!

 7. کاربران عزیزی که هنوز هم در مسابقه شرکت نکرده اید… حتی اگر کتاب هم برای پاسخ گویی در اختیارتان نیست در مسابقه شرکت کنید.چیزی که مهم است شرکت در مسابقه هست… خب حالا جوایزی هم در نظر گرفته شده است… ضمنا اگر به صفحه ی 122 داریون نما مراجعه کنید در متونی که از این کتاب در آن جا آمده است، پاسخ برخی از پرسش ها را نیز خواهید یافت… اینطورها هست عزیز…

 8. تعدادشان اندک است عزیز! خجالت می کشم گزارش کنم! کمی صبر کن شاید تعدادشان افزایش یافت!

 9. با سلام… می دانم این مسابقه به لحاظ تعداد زیاد پرسش ها و از آن مهم تر، در اختیار نبودن کتاب معرفی شده، شما عزیزان را زیاد اذیت کرد و خیلی از شما هم با وجود اشتیاق به شرکت در مسابقه به این دلایل موفق نشدید در مسابقه شرکت کنید. برای جبران این اتفاق، اگر عمری باقی باشد به زودی مسابقه ای را برایتان طراحی می کنم که همه ی شما کاربران عزیز بدون استثناء منبع معرفی شده ی آن در اختیارتان باشد و زحمت تهیه ی آن را هم نخواهید داشت…. می فرمایید، چه طور؟… خب کمی صبر کنید خودتان متوجه می شوید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا