اخبار

بازتاب یک گزارش و رسیدگی فوری شهرداری داریون

پنج شنبه هفته گذشته(6 تیرماه) گزارشی در داریون نما منتشر شد با این عنوان”فضاهای سبزی که دیگر در برخی از پارک های داریون نیست” در این گزارش با درج تصاویر به وجود خار و خاشاک در پارک فرهنگیان داریون اشاره شده بود و ذکر شده بود که با این وجود به درستی نمی توان از آن استفاده کرد.

خوشبختانه پس از انتشار این گزارش در داریون نما شهرداری داریون اقدام به پاک سازی این پارک از خار و خاشاک موجود کرد و محیط آن را برای استفاده بهتر نمود.

این اقدام شهرداری داریون قابل تقدیر است امیدواریم سایر انتقادها و گزارش هایی که در داریون نما درباره کمبودهای داریون انتشار می یابد مورد توجه مسوولین قرار گیرد.

16 دیدگاه

 1. با سلام…. هر چند این مهم از جمله وظایف شهرداری است و این نهاد برخاسته از دل شورا که اعضای آن نیز منتخب همین مردم هستند باید همواره به گونه ای عمل کنند که به موقع و به صورت شایسته و بهینه رفاه و آسایش مردم در اولویت قرار گیرد، ولی از این که با این اقدام خود ثابت کردند که به هر علت برای مردم و حرف آن ها و گزارش های این سایت مردمی ارزش و احترام قائلند، جای تقدیر و تشکر دارد…. همان طور که در این بازتاب آمده است، امیدواریم به سایر حرف های دل مردم زحمتکش و مظلوم منطقه ی داریون نیز بها داده شود و نه تنها شورا و شهرداری که همه ی ارگان ها و سازمان های منطقه و حتی کلان شهر شیراز که به نوعی مستقیم یا غیر مستقیم باید پاسخ گوی مردم منطقه باشند، برای مردم و حرف هایشان ارزش قائل شده و مسئولین بومی و غیر بومی با خدمت صادقانه و خالصانه موجبات رفاه و آسایش مردم و به تبع آن رضایت باری تعالی را فراهم نمایند…. انشاءالله.

 2. با سپاس از سایت مردمی داریون نما و آقای زارع و نیروهای خدماتی شهر داری .فلسفه وجودی رسانه این است که نوعی نظارت عموممی بر جامعه و نهادها و ارگانها بوجود آید و هر کسی نسبت به انجام وظایف خود کوشا و عامل باشد و اگر به وظایف خود عمل نکرد پاسخگو باشد . در داریون اتفاقات عجیب و غریب زیاد اتفاق می افتد که کسی خود را موظف به پاسخگویی نمی داند . به عنوان نمونه : شاید کسی در ایران باور نکند که شهر داریون حتی یک توالت عمومی ندارد . در حالی که این کار برعهده شهر داری است و عجیب تر آنکه در داریون چند پارک ایجاد شده اند و هیچکدام هم سرویس بهداشتی ندارد . اگر کسی این ها را انعکاس دهد در کتاب گنیس ثبت می شود .

 3. خداوند پدر داریون نما را بیامرزد که گاهی مشکلات مردم را به مسولینی که جزء تعریف و تملق نشنیده اند و در جلسات فقط تعارف تکه و پاره می کنند انعکاس می دهد .

 4. با تشکر از شهرداری
  مسولین عزیز این نکته را به خاطر داشته باشند که ما هم نکات مثبت و هم نکات منفی را به اطلاع میرسانیم و این وظیفه ی رسانه ای میباشد . هدف ما هم از تهیه ی این گزارشها اصلاح امور و در نهایت اعتلای داریون میباشد و خدای نکرده هیچ گونه دشمنی و خصومتی با هیچ اداره یا نهادی نداریم .هدف همه ی ما خدمت به مردم است و این برای ما افتخار می باشد.

 5. جناب آقای علی زارع عزیز، پیشنهادی دارم. اول می خواستم تلفنی عرض کنم ولی به خودم نهیب زدم که جلیل زارع این چه کاریه؟ مگر کاربران غریبه اند ؟ مگر در این سایت هم حرف خصوصی و زیر گوشکی داریم؟ این بود که خودم را راضی کردم که فاش بگویم و از گفته ی خود دلشاد ! و اما پیشنهاد: عزیز دل برادر! اگر می شود یک بار دیگر دوربینت را بردار و برو یک عکس دیگر از پارک بگیر و ارسال کن، تا زیر همین مطلب به نمایش در بیاید…چرا!؟ این را که دیگر همه می دانند ….

  1. چشم استاد انجام میشود .ضمنا بنده در دیدگاه دیشب زیر همان خبر فضاهای سبزی که دیگر نیست نوشتم که پارک تمیز شده و از شهرداری هم تشکر کردم .
   انشااله تا چند روز آینده اگر خارها دوباره سبز نشوند عکسها را ارسال خواهم کرد .
   البته ممکن است بعضیها بگویند زارع با شهرداری هماهنگ است و….این کارها هم ساختگی …
   ولی چشم به خاطر تمام کاربران عزیز اگر اجازه دهند انجام خواهم داد.

  1. خدای من ! کامبیزه یا قارچ! که این طوری تند تند رشد میکنه و تکثیر میشه!؟ چند تا کامبیز!؟ کی به کیه!؟

 6. این سایت مکان خوبی برای نوشتن وپیگیری مطالبات مردم منطقه هست.امیدوارم که دراین سایت ستونی مربوط به مطالبات مردم راه اندازی شود.ومدیران سایت هم اگر امکانش بود این مطالبات را به گوش مسئولین ذیربط برسانند .البته اینکار هزینه های نیز دارد که باید آن را به بحث گذاشت ودرمورد آن تصمیم گیری شود.با این کار مسئولین بیشتر به تکاپو وحل مشکلات مردم می پردازند
  باتشکر

 7. جناب آقای علی زارع
  سلام
  ظاهر شهرداری جلو استعدادهای داریون جهت مرتاض شدن گرفته نه؟!! ماشااله شهرداری ای ول بگذریم از شوخی
  از شهرداری و بخصوص کارگرهای شهرداری تشکر می کنیم برایشان آرزوی سلامتی داریم

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا