اخبار

بررسی مشکلات مخابرات داریون

یوسف بذرافکن|

در جلسه ای که با حضور اعضا  شوراهای اسلامی شهر داریون و روستاهای حومه در محل مصلی برگزار شد مشکلات مخابرات داریون و تلفن های ثابت و همراه با مدیر کل شرکت مخابرات فارس و مدیر شرکت مخابرات شهرستان شیراز درمیان گذاشته شد .

در این جلسه که با دعوت امام جمعه منطقه داریون تشکیل شده بود اعضای شوراها و تنی چند از شهروندان به بیان مشکلات مختلف در مورد مخابرات پرداختند .

به گزارش داریون نما در آغاز جلسه حجت الاسلام عزیزی امام جمعه منطقه داریون ضمن تشکر از مدیر کل مخارات فارس و مدیر مخابرات شیراز که به منطقه داریون سفر کرده اند ،خواهان توجه بیشتر مسولین به برطرف شدن مشکلات منطقه داریون شد و در ادامه حا ضران به بیان مشکلات و سوالات خود پرداختند . مهمترین مسائلی که در این جلسه مطرح شد عبارت بود از : عدم آنتن دهی مناسب تلفن های همراه ، نیاز مردم به اشتراک تلفن های ثابت با توجه به توسعه شهر و منطقه داریون ، نیاز مبرم به اینترنت پرسرعت، نیاز مدارس و.در مانگاه ها به اینترنت ، نیاز مخابرا ت به ساختمان مناسب و در شان مردم داریون، تقاضای دانشجویان برای اشتراک اینترنت ،برطرف کردن مشکلات خطوط تلفن روستاها . در ادامه مدیر کل شرکت مخابرات استان و مدیر مخابرات شهرستان به پاسخ سوالات و مشکلات پرداختند.مدیر کل مخابرات فارس اعلام کرد که با واگذاری مخابرات به بخش خصوصی ،این سهم داران هستند که با توجه به اقتصادی بودن یا نبودن پروژه ها و خدمات به این موضوع می پردازند و مشکلات پیش آمده ناشی از تحریم ها مسائل راپیچیده تر و سخت تر کرده است در عین حال مردم و مسولین باید با صبر و حوصله و پیگیری مداوم برای برطرف کرن مشکلات تلاش کنند و ما نیز به نوبه خود مشکلات مطرح شده در این جلسه را مد نظر گرفته و در حد امکان برای برطرف کرن آنها تلاش می کنیم . این جلسه پس از برگزاری نماز شکوهمند جمعه دیروز برگزاری شد و برخی از اعضای شوراها حضور نداشتند .

5 دیدگاه

  1. واقعا مشکلات داریون یک دوتا نیست .مخصوصا مشکل تلفن و اینترنت پر سرعت .
    خیلی از منازل تلفنشان روی پی سی ام است که این سیستم قابلیت سرویس دهی به متقاضیان اینترنت پر سرعت را ندارد . مخابرات هم تا کنون کاری نکرده است.ضمنا روی قبوض تلفن باید دقت بیشتری صورت بگیرد .مثلا خیلی از مشترکین قبض را پرداخت می کنند ولی بعد از چند روز تلفن قطع میشود و حالت گویای بدهی پخش میشود و وقتی به مخابرات مراجعه میکنی میگویند اشتباه شده است .با توجه به فاصله ی مخابرات تا داریون خیلی از افراد مسن که تلفنشان قطع شده است باید طی طریق کرده و به خاطر اشتباه مخابرات و وصل مجدد تلفن این فاصله را با زحمت طی کنند .حتی برای کسانی که بدهی خود را پرداخت کرده و بخواهند تلفن را دوباره وصل کنند هم باید چند یکی دو روز صبر کنند تا وصل شود .که اینها مشکلاتی است که در شان داریون نمیباشد.

  2. با سلام . امام جمعه محترم منطقه داریون امروز بیان می نمودند که در پی جلسه روز جمعه هیئتی از طرف مخابرات برای بررسی مشکلات مخابرات و مسائل مطرح شده در جلسه مصلی به داریون آمده بودند تا مشکلات را از نزدیک بررسی نمایند . امید آنکه این بررسی ها منجر به نتیجه شود .

  3. سلام آقای زارع
    بله مشکلات خیلی داریم وهروزبه مشکلات افزوده میشه.مشکلات که برطرف نمیشن کاش حداقل بهش افزوده هم نمیشد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا