اخبار

برگزاری مراسم اختتامیه فعالیتهای کانون فرهنگی و تربیتی وحدت داریون+تصاویر

همزمان با آغاز هفته دولت مراسم پایانی فعالیتهای تابستانی کانون فرهنگی وحدت داریون در سالن مدرسه راهنمایی شهید خوش نژاد برگزار شد .

به گزارش داریون نما در این مراسم که با حضور دانش آموزان ، اولیا ء آنها ، مربیان کانون و تعدادی از مسولین برگزار شد حجت السلام احمدی از دفتر نماز جمعه منطقه داریون به سخنرانی پرداخت .

در ادامه یوسف بذرافکن مدیر سابق کانون ( به عنوان مجری ) گزارشی از فعالیتهای تابستانی کانون ارائه نمود. وی جذب بیش از 350 نفر دانش آموز پسر ودختر در رشته های قرآن، کامپیوتر، فوتبال، زبان انگلیسی، طراحی، نقاشی و نونهالان را از جمله  فعالیتهای کانون اعلام کرد و همچنین برگزاری اردوی مشتر ک با کانون مسجد برای پسران و اردوی خانوادگی برای خواهران ، دیدار اعضای فعال کانون با امام جمعه منطقه داریون، مسابقه شاد گروهی و مسابقه فوتبال را از دیگر برنامه های اوقات فراغت کانون عنوان کرد.

سپس یکی از دانش آموزان با قرائت شعری زیبا یاد و نام شهیدان دولت شهید رجایی و باهنر را گرامی داشت.

در پایان این مراسم  زارعی مسول نمایندگی آموزش و پرورش و مسوولین حاضر در جلسه جوایز نفرات برتر رشته های مختلف را به دانش آموزان منتخب اهداء کردند.

اجرای مسابقه حضوری از سخنرانی حاج آقا احمدی از دیگر برنامه های این مراسم بود در این جلسه از زحمات مربیان کانون و  روح اله برزگر که سرپرستی فعالتیت های تابستانی را برعهده داشتند تشکر بعمل آمد.

4 دیدگاه

  1. سلام علیکم .با فضل خداوند بزرگ از این قسمت به بعد در مطلب « یاد نیکان»پا رااز داریون فرا تر گذاشته و سراغ نیکان دیگر روستاها ی حومه خواهیم رفت .منتظر همکاری و راهنمایی کاربران عزیز هستیم . زود دست به کار شویدم و نیکان زادگاه خود را معرفی نمائید .

  2. سلام…. فکر بسیار خوب و به جا و پسندیده ای است و شدیدا توصیه می شود از هر روستا، کسی در این مهم، به جناب آقای بذرافکن یاری رساند. از آن جا که این سایت، متعلق به مردم منطقه داریون است نه فقط داریون، بهتر است از همه ی روستاهای منطقه کاربرانی فعال، در زمینه های مختلف دست به قلم شوند و مطلب ارائه نمایند و نظرات خود را نیز در قالب دیدگاه ارائه نمایند……

    جای بسی امیدواری است که ما افزون بر ساکنین منطقه، همشهریان و هم محلی های ساکن در اقصی نقاط ایران و حتی خارج از ایران را نیز در جمع خود داریم. و باز جای خرسندی بیش تر است که کاربرانی در این سایت وزین حضور دارند که نه تنها داریونی( منطقه داریون) نیستند، بلکه برخی از آن ها شاید تا کنون برای یک بار هم در منطقه ی داریون پا نگذاشته باشند. و ما این همه را به فال نیک می گیریم و بی صبرانه منتظر درخشش داریون نما در روز 28 شهریور می مانیم.

    پویایی و پایایی بیش تر را برایتان آرزومندم…

  3. سلام
    برگزاری چنین مراسم هایی بسیار ارزنده و نیک است .خوشحالی بی حد و وصف را من در چهره این نوجوان به وضوح می بینم.دست تک تک شما مسئولین برگزار کننده درد نکند. اجکرکم عندالله

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا