اخبارهمه

شهردار داریون هفته آینده معرفی می شود

خبرنگار:مجتبی ظهرابی|

جلسه هفتگی شورای اسلامی شهر داریون روز ۱۰مهرماه در دفتر شهرداری داریون برگزار شد
به گزارش داریون نما این جلسه که با حضور اعضا شورای اسلامی شهر داریون،زارعی سرپرست شهرداری و جوکار نماینده حقوقی شهرداری برگزار شد در مورد مسایلی از قبیل موضوع وصول بدهی های پمپ بنزین و تعهدات مالک پمپ بنزین ،مشکلات گازرسانی و مسائل فنی و شهرسازی خیابان۱۸متری برق داریون،درخواست زمین از طرف بسیج خواهران بحث و تبادل نظر شد.


طیبه مردانه نماینده شورای شهر داریون در شهرستان از پیگیری مداوم شورا در خصوص تعریض و ادامه بلوار امام خمینی(ره)به سمت دانشگاه آزادخبرداد وافزود:رایزنی ها و پیگیریهای لازم با اداره راه و شهر سازی شهرستان شیراز و استان انجام شده است که انشااله با مساعدت مسوولین مربوطه این موضوع امر محقق خواهد شد.
رسیدگی به مشکلات ارباب رجوع و شهروندان داریونی حدود یک ساعت و نیم از وقت این جلسه را به خود اختصاص داد و اعضا شورا به همراه زارعی سرپرست شهرداری ضمن راهنماییهای لازم به بررسی مشکلات این افراد پرداختند.
شهردار داریون نیز بنا به گفته اعضا شورا تا هفته آینده معرفی خواهد شد .
این جلسه که حدود ۳ساعت طول کشید از ساعت ۱۶آغاز و حدود ساعت ۱۹پایان یافت.

4 دیدگاه

  1. دوصد گفته چون نیم کردار نیست !! اداره راه وضعیت جاده از شیراز تا قبرستانشان را درست کند ادامه بلوار داریون تا دودج پیشکش!!!!! راه وترابری خیلی از این حرف ها زده

  2. به عمل کار برآید به سخن دانی نیست
    خیلی از جلسات در همه جا به گرفتن عکس و تصویب چند طرح و مصوبه و بحث و… بر روی کاغذ تمام میشود و هرگز از این کاغذ لعنتی بیرون نمی اید.تازه ساعتش هم خیلی بیشتر از اینها طول میکشه.
    متاسفانه تمام فعالیتهای شورا و دیگر ادارات و… فقط به همینجا ختم میشود و این گزارشها فردا میشود عملکرد شورا و…

    مردم داریون عمل میخواهند که سه حرف دارد ع م ل که گفتنش خیلی راحته ولی ….

  3. با سلام…. این که همه ی اعضای شورا به اتفاق سرپرست شهرداری، در این جلسه حضور داشته اند را به فال نیک می گیریم…

  4. سلام…. هم جنان منتظر معرفی شهردار داریون هستیم. عزیزان دل برادر، ما را از این انتظار بیرون آورید. دو چشم انتظارمان بر در است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا