همهویدیو

فیلم:آتش سوزی در پارک ملی بمو

بخشی از پارک ملی بمو امشب-جمعه شب- بر اثر دلایل نامعلومی در آتش سوخت.

به گزارش “توریسم آنلاین” حوالی ساعت 21 جمعه شب اول خردادماه بخش هایی از پارک ملی بمو در آتش سوخت که البته این آتش سوزی تا لحظه مخابره خبر ادامه داشته است.

پارک ملی بمو از پارک‌های ملی ایران در استان فارس است. این پارک که نامش را از کوه بمو گرفته  در شمال شهر شیراز در 10 کیلومتری شهر قرار دارد.

این پارک حدود ۴۰ سال است مورد حفاظت قرار گرفته و در بخش زرقان – مسیر تخت جمشید واقع شده‌است. پارک ملی بمو ۴۸ هزار هکتار وسعت دارد و یکی از مناطق چهارگانه طبیعی در استان فارس است.

در ادامه فیلمی کوتاه از آتش سوزی امشب این پارک ملی را مشاهده می کنید.

 

3 دیدگاه

 1. سلام …

  فیلم را موفق نشدم باز کنم، ولی خبر غم انگیزی بود و مرا هم مثل همه ناراحت و غمگین کرد.

  کاش چنین اخباری با جزئیات بیش تر منتشر می شد. ولی خب همین که چنین اخباری منتشر میشه جای تشکر داره. ممنون آقای داریون نما.

  باقی بقایتان …

 2. این پنجمین سال متوالی هست که این حادثه در همین وقت ازسال رخ می دهد.
  حدس زدن علت این حادثه کار سختی نیست هنوز اندکی از جانداران بیگناه مثل آهو و بز کوهی و غیره دراین محدوده زندگی می کنند که عوامل شکار غیر مجاز با بی رحمی تمام قسمتی از مراتع را آتش می زنند و این حیوانات را به تیر رس خود هدایت می کنند وبا وقاحت تمام آنها را شکار می کنند.
  هیچ کس از مسئولین هم تاکنون کاری انجام نداده اند.
  در کشورهای توسعه یافته حیوانات را دوست دارند با مهربانی باآنها رفتار می کنند اما این جا اینگونه اند اول خانه و کاشانه اشان را آتش می زنند بعد خودشان را می کشند وبعد با در دست گرفتن لاشه ی آنها عکسهای گوناگون گرفته و به جنایت خود فخر می فروشند…

 3. ممنون می شویم اگر دلایل این “دلایل های نامعلوم” هر چه سریعتر خودشان را بیان کنند…

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا