گفت و گوهمه

طرح شجره طیبه یک نظام تربیتی ،معرفتی و بصیرتی در سطوح مختلف سازمان بسیج است

خبرنگار:علی مختاری|

صادق فاتحی در گفت وگو با داریون نما گفت:یکی از اهداف مهم بعثت انبیاء و انقلاب اسلامی ، تربیت بشر و انسان سازی بوده لذا حرکت همه انبیاء جهاد همه ی جهاد گران و خون شهدای تاریخ و انقلاب اسلامی ایران برای تحقق امر تربیت و تعالی انسانها بوده است.

مسئول طرح شجره صالحین گفت :تربیت و پرورش انسانها به معنی فراهم کردن زمینه های رشد و تعالی انها بوده با توجه به تغییر و تحولی که در ساختار و سازمان حوزه ها و پایگاه ها با محوریت حلقه های صالحین ایجاد شده بهترین روش برای دستیابی به این زمینه ها ،طرح شجره طیبه صالحین است .

فاتحی در خصوص شجره طیبه بیان داشت :این شجره یک نظام تربیتی ،معرفتی و بصیرتی در سطوح مختلف سازمان بسیج مستضعفین بوده که با استفاده از ظرفیت های علمی و معنوی نظام اسلامی موجب ارتقا آحاد بسیجیان درابعاد مختلف فراهم می شود.

وی تصریح کرد:در سال گذشته جلسه حلقه صالحین پایگاه ها و سازماندهی بسیجیان برگزار شد اما فرماندهان و شوراهای پایگاه ها در زمان اجرای برنامه هااز لحاظ مدیریتی و عملکرد نسبت به سطح انتظارات ضعیف نشان دادند .

فاتحی ادامه داد:امسال با تغییر وتحولی که از طرف فرمانده این حوزه در ساختار و سازمان پایگاه ها با محوریت حلقه های صالحین صورت گرفته ،این کار عملیاتی شد.

وی خاطرنشان کرد:امروز بخش عمده ای از بسیجیان خصوصا اعضای فعال در حلقه های صالحین سازماندهی شده و در حال حاضر یکی از اهداف مهم این حوزه کیفی سازی حلقه ها می باشد.

فاتحی در پایان تاکید کرد:طبق فرمایشات مقام معظم رهبری حضرت ایت الله خامنه ای (مد ظله العالی) مهم ترین وظیفه ما آمادگی روحی جسمی وعملی همه جانبه برای ظهور حضرت ولی عصر(ع) است.

نوشته های مشابه

2 دیدگاه

  1. با سلام خدمت مسئول محترم طرح شجره طیبه صالحین، فرماندهان محترم پایگاه های بسیج و بسیجیان عزیز:خسته نباشید. حضرت امام خمینی(ره): بسیج،شجره طیبه و درخت تناور و پر ثمری است که شکوفه های آن بوی بهار وصل و طراوت یقین و حدیث عشق می دهد.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
بستن
بستن