اخبار ويژه

شورای شهر داریون کمک نمی کند!

همه ساله جشن با شکوه ولادت امام زمان (عج) توسط کانون فرهنگی ، هنری مسجد امام محمد تقی (ع) داریون با همکاری سایر مراکز فرهنگی برگزار می شود .امسال نیز همانند سال گذشته همزمان با شب میلاد با سعادت امام زمان (عج) مقرر شده است که با همکاری دفتر و ستاد نمازجمعه منطقه داریون مراسم با شکوهی با حضور عاشقان حضرت صاحب الزمان (عج) ازشهر داریون و روستا های حومه برگزار گردد که دفتر امام جمعه داریون با دعوت ازسخنران و مداح قصد دارد منتظران حضرت بقیه الله الاعظم را را با «فرهنگ انتظار» بیشتر آشنا کند و در سالی که از طرف مقام معظم رهبری حضرت آیت اله خامنه ای بنام « ا قتصاد و فرهنگ با عزم ملی و مدیریت جهادی» نامگذاری شده است این مراسم را با شکوه بیشتری برگزار نماید .

shora-daryon

لذا پیرو هماهنگی های بعمل آمده ،کانون فرهنگی ، هنری مسجد ، طی نامه شماره ۱۲۹ ،که به امضاء و تا ئید امام جمعه  منطقه داریون رسیده است ( و تصویر آن موجود است ) برای برگزاری مراسم جشن عمومی شب نیمه شعبان از شورای اسلامی شهر تقاضای مساعدت مالی می نماید که تاکنون که چند ساعت به برگزاری این مراسم بیشتر باقی نمانده است شورای اسلامی شهر داریون با این تقاضا موافقت نکرده است ! لازم به یاد آوری است که امام جمعه  منطقه  داریون، در خطبه های هفته های گذشته از عدم اقدام موثر و فعال شهر داری و شورا در زمینه های فرهنگی انتقاد نمود .هر چند شنیده شده است که این شورا تمایلی به همکاری در این مراسم ندارد و قبلا با افراد دیگری موافقت نموده است !

داریون نما:این که آیا کمک مالی به جشن میلاد امام زمان(عج) از وظایف شورای اسلامی شهر داریون هست یا خیر بر ما پوشیده است به هر جهت حق پاسخگویی برای شورای شهر داریون محفوظ است.

7 دیدگاه

 1. سلام علیکم ،در آخرین لحظات آقای لطفی زنگ زدند و بیان کردند که شورا مبلغی را برای شما کنار گذاشته است ،اما چون ما مطلع شدیم که مبلغ این کمک بسیار ناچیز است و با اکراه بوده و از طرف دیگر نوش دارو بعد از مرگ سهراب است ،ترجیع داده شد که از دریافت این مبلغ اندگ در مقایسه با کمک های دیگر شورا ،قابل احتساب نیست ، خود داری شود ، حالا ما علت این تبعیض ا را نمی دانیم ، شاید یکی از علت ها این باشد که در مصلی نماز جمعه همه روی فرش نشسته بودند و برای میمهانان ویژه جشن امام زمان (عج) جایگاه و کرسی خاصی در نظر گرفته نشده بود ، به هر حال این مراسم هم با استقبال خیلی خوب عاشقان امام زمان (عج) با همکاری دفتر وستاد نماز جمعه منطقه داریون و با کمترین هزینه به نحو احسن برگزار شد و ما صورت هزینه های خود راجهت آگاهی عموم مردم منتشر می کنیم ، لازم به یاد آوری است که در این جشن از بیت المال و کمک های دولتی هیچ خبری نبود! سئوالی که مطرح می شود این است که: آیا حاضران در جشن شب میلاد امام زمان (عج) از شهروندان این شهر نبودند ؟

 2. با سلام

  ای کاش آقای بذرافکن به این سوالات هم پاسخ می دادند

  1-از کجا تشخیص داده اید که این مبلغ با اکراه به شما داده اند

  2-مگر به هیاتهای دیگر که کمک شده در همانروز نبوده است؟

  3-ایکاش در مورد کمکها به صورت شفاف گفته بودید

  4-فکر کنم در جشن نیمه شعبان تمام شرکت کنندگان مهمان ویژه هستند

  5-کم هزینه کردن خوب است ولی بهتر از آن درست هزینه کردن است.

  6-ای کاش در مورد مصرف بیت المال چند سطری توضیح می دادید

  در مورد دفتر و ستاد نماز جمعه بر هیچ کسی زحمتهای دفتر و ستاد نماز جمعه خاصه امام جمعه محترم حاج آقا عزیزی پوشیده نیست که واقعا محور وحدت در منطقه هستند و در تمام کارهای خیر پیشقدم و ثابت قدم هستند

  اما سخن آخر آقای بذرافکن در تصمیم گیریها سعی کنیم خود را جای اشخاص مختلف بگذاریم و یکطرفه به قاضی نرویم.

 3. با سلام ، پاسخ به این سئولات روشن است ولی صلاح نیست که همه را بگوئیم . سایت هم همه را منتشر نمی کند ، مبلغ چند میلیونی را خود اعضای شورا می دانند به چه کسانی داده اند، اگر خودشان بخواهند شفاف سازی کنند اشکالی ندارد ، با اکراه بودنش را خودشان می دانند و بیان کرده اند که ما قبلا به جای دیگری قول داده ایم ،اگر مخارج منتشر شود قضیه بهتر روشن می شود ،میهمانان ویژه را همه می دانند ، در همه مراسم ها به کسانی که در ردیف اول و دید دوریبن ها می نشینند میهمان ویژه گفته می شود ! بیشتر از این توضیحات باعث دل خوری دوستان می شود .دست همه ی خادمان امام زمان (عج) را می بوسم و کوچک همه آن ها هستم ، قضاوت با شهروندان است ، کاش شورای شهر خبر نگار را به جلسات راه می داد.

  1. باسلام
   1-پاسخ به سوالات چرا صلاح نیست؟

   2-ای کاش جای مدیر سایت تصمیم نمی گرفتید

   3-اول مبلغ میلیونی را که شما گفته اید شهرداری و شورابرای جشن خودشان پرداخته اند و بحث شراکت بوده

   3-ما جریان اکراه را نفهمیدیم مگر خدای ناکرده خصومت شخصی در بین است

   4-اکراهش را بگویید تا ما هم بدانیم

   5-بحث هزینه های جشن هم مصلا دارای تمام امکانات می باشد که هزینه اش از جشنی که داخل خیابان گرفته می شود صد در صد کمتر است
   (سیستم صوتی
   (صندلی
   (داربست
   (روشنایی
   (سن نمایش
   (نورافشانی
   (تزیین سن
   (پذیرایی

   6-آقای بذرافکن به نظر شما داریون باید از تمام ایران مستثنی باشد شما هم اگر شورا شده بودید شک نکنید صف اول می نشستید

   7-آیا هر کجا هر مراسمی گرفته شود باید هزینه های آن اعلام شود؟

   7-همه خادمان امام زمان هم دست شما را می بوسند ولی توقع از شما بیشتر از اینها است.

 4. بابت زحمت تمام کسانی که در تمامی جشن های نیمه شعبان در شهر داریون برگزار کردند تشکر می کنم و دعای فرج را می خواهم اللهم کن لولیک . . .

 5. سلام علیکم ،اگر با اسم واقعی خودتان سئوال می کردید پاسخ می دادم .اما قضاوت با کاربران عزیز

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا