داريون در قابداريون نما

داريون محوري هدف ماست/ تعطيلات،تعطيل نبوديم!

اين يك ايراد در فضاي رسانه اي كشور است كه كار خبررساني در ايام نوروز(به جز راديو و تلويزيون) تقريبا به حالت تعطيلي در مي آيد.

اگر طي روزهاي تعطيل نوروز سايتهاي خبري اينترنتي را رصد كرده باشيد حتما متوجه شده ايد كه فعاليتهاي آنان در اين مدت يا تعطيل بوده و يا با كاهش چشمگيري روبرو بوده است.

در اين ميان اما سايت داريون نما تلاش كرد فعاليتهايش همانند روزهاي غير تعطيل ادامه يابد كه به ياري خدا اين كار انجام شد و مورد استقبال مخاطبان عزيز نيز قرار گرفت.

طي روزهاي تعطيل نوروز سايت داريون نما هر روز دست كم يك مطلب را روي خروجي خود قرار داد كه اين كار در بعضي روزهاي تعطيل حتي تا پنج مطلب نيز پيش رفت.

آشنايي با رسومات داريون در ايام نوروز و سيزده به در، آشنايي و معرفي به سبك جديد شهداي بزرگوار منطقه داريون، مرور خاطرات گذشته، اعلام وضعيت آب و هوايي داريون با استعلام از سازمان هواشناسي استان فارس،گزارش تصويري و… موضوعاتي بود كه در ايام نوروز در داريون نما مورد استفاده قرار گرفت.

البته لازم به ذكر است كه در ايام تعطيلات دوستان و همكاران خوبمان در سايت داريون نما بهرام كرمدار و همچنين يوسف بذرافكن همكاري هاي خوبي داشتند و با ارسال مطالب متنوع به سايت شهرشان كمك كردند تا با مطالب متنوع در خدمت همشهريان عزيز باشد.

اميدواريم چنين همكاري هايي از طرف ساير دلسوزان فرهنگي داريون نيز همراهمان باشد تا بتوانيم داريون را هرچه بهتر و بيشتر به ايران و جهان معرفي كنيم.

در تعطيلات نوروز كاربران بسياري از سراسر كشور و همچنين اقصي نقاط جهان از طريق سايت داريون نما با داريون آشنا شدند.

بينندگاني از هرمزگان،گيلان،آذربايجان،سيستان و بلوچستان،تهران،خراسان رضوي،خراسان شمالي،همدان،ايلام،يزد،مركزي،قم،اصفهان،خوزستان و… و همچنين كشورهاي آمريكا،كانادا،هلند،افغانستان،انگلستان،استراليا،ايتاليا و فرانسه از طريق سرچ در گوگل به سايت داريون نما وارد شدند و با منطقه داريون آشنا شدند.

به ياري خدا در روزهاي آينده داريون نما با قالبي جديد در شكل و شمايلي شكيل و نو والبته استاندارد به شما ارايه خواهد شد.

ما اعتقاد داريم داريون و داريوني لايق بهترين ها هستند و بر اين اساس از ماهها پيش قرارداد سفارش طراحي قالب جديد را با شركتي در تهران امضا كرديم. اين قالب آماده شده و در حال انجام مراحل تست اوليه آن هستيم تا ان شاالله در چند روز آينده آن را مورد استفاده قرار دهيم.

ذكر اين نكته خالي از لطف نيست كه چون سايت داريون نما وابسته مالي به هيچ نهاد يا اداره اي نيست تمام هزينه ها به صورت شخصي انجام شده كه اميدواريم بخشي از اين مبلغ از طريق دريافت آگهي هاي احتمالي كه صحبت هايي شده تامين شود.

اين را گفتيم تا اعلام كنيم داريون نما همچنان مستقل و البته رهرو ولايت فقيه در جهت معرفي داريون و بيان مشكلات منطقه داريون به كار خود ادامه خواهد داد.

همراهمان باشيد و تنهايمان نگذاريد.

با تشكر

مدير سايت داريون نما

5 دیدگاه

  1. سلام خسته نباشید هر کس ندونه ما که می دونیم که شما چقدر برای سایت وقت میزارید و هر روز که میگذره داریون بیشتر وبیشتر توسط این سایت معرفی میشه .مشتاقانه منتظر قالب جدیده سایت داریون نما هستیم .

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا